Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se
Torn 24" 3vxl - Röd
Lekfulle Torn är en utmärkt skogskamrat och samtidigt en pålitlig cykel till och från skolan. Denna 24" juniorcykel har framdämpare, tre växlar och aluminiumram. Likt alla våra barncyklar har vi haft kvalitet och säkerhet i fokus när vi valt material och komponenter. Reflexsidor på däcken för maximal synlighet, rostfria detaljer och en stark lack. REACH-godkända handtag som är snälla mot huden och greppvänliga för maximal kontroll. Denna cykel har fotbroms samt handbroms fram. Skärmar, kedjeskydd, lås och stöd ingår. Passar 120 -145 cm.
Tillbehör
-
Plug-in 1500 mm wirelås till ringlås.359 krLägsta priset senaste 30 dagarnaPrisinformation
Lägsta priset senaste 30 dagarna: 359 kr -
Belysningssats Niteline T1319 krLägsta priset senaste 30 dagarnaPrisinformation
Lägsta priset senaste 30 dagarna: 319 kr
| 30 cm | |
|---|---|
| B | 330 |
| C | 512 |
| D | 997 |
| E | 423 |
| F | 575 |
| G | 71 |
| H | 73,5 |
| I | 130 |
| J | 25 |
| K | 355 |
| L | 532 |
| Vikt | 12.9 |
|---|---|
| Färg | Röd - 03 |
| Framgaffel | Dämpad Zoom 24" |
| Kedja | KMC STD. |
| Vevparti | Spectra 36T 152 mm med roterande kedjeskydd |
| Stöd | Aluminium |
| Pedaler | MTB Nylon |
| Sadel | Spectra |
| Sadelstolpe | Aluminium svart 27,2mm |
| Däck | Spectra 24x2.1" med reflexrand |
| Hjul/Fälg | Shimano/Aluminium |
| Skärmar | MTB, plast ingår |
| Växelgrupp | Shimano® Nexus 3® DX |
| Styrstam | Aluminium |
| Styre | Aluminium 540mm |
| Försäkring | Solid stöldskyddsförsäkring |
| Handtag | Spectra |
| Kassett | 16T |
| Växlar (antal) | 3 |
| Ram | Aluminium |
*Gäller order över 1995 kr. Hemleverans endast i region Stockholm