Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se
Munin 16" 0vxl - Grön
Tuff 16" barncykel med dämpargaffel och MTB-inspirerad look. Munin är utrustad med fotbroms, handbroms fram, lackade skärmar, kedjeskydd och stöd. Material och komponenter är valda för att tåla vårt svenska klimat. Från aluminiumramen med sin starka lack till rostfria ekrar och skruvar. Rullar lätt med småmönstrade däck som har reflexrand på sidan för bästa synlighet i mörker. En barncykel för cyklister som är 95 - 110 cm.
Tillbehör
-
Ringlås Solid+ med plug-in399 krLägsta priset senaste 30 dagarnaPrisinformation
Lägsta priset senaste 30 dagarna: 399 kr -
Plug-in 1500 mm wirelås till ringlås.359 krLägsta priset senaste 30 dagarnaPrisinformation
Lägsta priset senaste 30 dagarna: 359 kr -
Belysningssats Niteline T1319 krLägsta priset senaste 30 dagarnaPrisinformation
Lägsta priset senaste 30 dagarna: 319 kr
| 24 cm | |
|---|---|
| B | 240 |
| C | 402 |
| D | 749 |
| E | 316 |
| F | 433 |
| G | 70 |
| H | 69 |
| I | 110 |
| K | 253 |
| L | 388 |
| Vikt | 9.9 |
|---|---|
| Färg | Grön - 03 |
| Framgaffel | Dämpad Zoom 16" |
| Kedja | KMC STD. |
| Vevparti | 28T 102 mm |
| Stöd | Aluminium |
| Pedaler | Barn, nylon |
| Sadel | Spectra |
| Sadelstolpe | Stål svart, 27,2mm |
| Däck | 16X1.75" med reflexrand |
| Hjul/Fälg | KT/Aluminium |
| Skärmar | Stål |
| Styrstam | Aluminium |
| Styre | Stål 500mm |
| Försäkring | Solid stöldskyddsförsäkring |
| Handtag | Spectra |
| Kassett | 16T |
| Ram | Aluminium |
*Gäller order över 1995 kr. Hemleverans endast i region Stockholm