Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se
Embla 20" , barncykel, 3vxl
Crescent Embla 20” – trygg, lätt och redo för skolvägen. Letar du efter en cykel som ditt barn kan växa med och använda i vardagen? Embla 20” är en genomtänkt barncykel för åldrar där cykeln blir mer än bara lek – den blir en följeslagare till skolan, träningen och kompisarna. Passar barn som är 110–130 cm långa.
Tillbehör
-
Ringlås Imenso Large med plug-in579 krLägsta priset senaste 30 dagarnaPrisinformation
Lägsta priset senaste 30 dagarna: 579 kr -
Plug-in 1500 mm wirelås till ringlås.359 krLägsta priset senaste 30 dagarnaPrisinformation
Lägsta priset senaste 30 dagarna: 359 kr -
Belysningssats Niteline T1319 krLägsta priset senaste 30 dagarnaPrisinformation
Lägsta priset senaste 30 dagarna: 319 kr
| Vikt | 12.5 |
|---|---|
| Färg | Blå |
| Framgaffel | Aluminium |
| Kedja | KMC rostskyddsbehandlad Z610HXEPT |
| Vevparti | 32T 127mm |
| Stöd | Aluminium |
| Pedaler | Barn, nylon |
| Pakethållare | Aluminium AVS |
| Sadel | Spectra |
| Sadelstolpe | Spectra Aluminium svart 27,2 x 350 mm |
| Däck | 20"x2,0" svart med reflex |
| Hjul/Fälg | Shimano/Aluminium |
| Skärmar | Aluminium, lackerat i cykelns färg |
| Växelgrupp | Shimano® Nexus 3® DX |
| Styrstam | Aluminium |
| Rammaterial | Aluminium |
| Max totalvikt | 60 |
| Styre | Aluminium 540mm |
| Försäkring | Solid stöldskyddsförsäkring |
| Handtag | Spectra |
| Kassett | Shimano® 16T |
| Växlar (antal) | 3 |
| Ram | Aluminium |
*Gäller order över 1995 kr. Hemleverans endast i region Stockholm



